O mně

 

Děkuji, že jste navštívili mé webové stránky.

Bude mi potěšením pomoct Vám sestavit Vaši akci „na míru“. Disponuji hudební aparaturou, která ozvučí středně velké sály, stodoly, kulturní domy, venkovní prostory. Světelné efekty navíc dodají Vaší akci ten správný glanc! Samozřejmostí je profesionální moderování.

V médiích se pohybuji od roku 1999, pracoval jsem pro rádio Euro K, Hey Sever, Český rozhlas Sever a Liberec. Externě také pro turnovskou televizi Bonus plus jako moderátor a redaktor. Deset let jsem vedl kolektiv libereckého rozhlasu jako vedoucí redakce, šéfredaktor.

Hudba a zábavní akce mě fascinovaly už jako malého kluka.  Už po střední škole jsem začal moderovat nejenom v rádiu – módní přehlídky, plesy středních škol, dětské dny, dny otevřených dveří různých firem, vánoční a mikulášské večírky.

Řadu let moderuji například Reprezentativní ples Technické univerzity v Liberci či maturitní ples Střední odborné školy právní a Právní akademie v Liberci.

Budu rád, když se setkáme osobně či prohodíme pár slov po telefonu.

Moderuji i v tandemu se svou ženou, takže pokud chcete u mikrofonu sehranou dvojici (vždy doporučuji pro pestrost a lehkost), vyzkoušejte to s námi.

Moderovali jsme i česko-německy nebo česko-anglicky (např. Silvestr na Ještědu).